Kampanyalarımızdan Faydalanmak İçin Bizi Arayın
Tel No: 0216 393 77 44 - 58 59 Bu Numaralardan Bize Ulaşabiliriniz Whatsapp: 0532 561 90 53
İLETİŞİM

Sprey izolasyon Timi

Sprey izolasyon timi, son teknoloji ile yapılan su, ısı, ses, ve yangın boyaları yapılan püskürtme sistemleridir. Uygulama ürünleri son teknoloji olan makine sistemi ile yapılan uygulamasprey izolasyon timi ekibi tarafından yapılmaktadır.

Sprey izolasyon timi uygulama ve makine bilgisi eğitimi alan profesyonel eğit donat programı içinde eğitim alarak oluşturulmuş izolasyon timidir.

Sprey timi zeminle alakalı ve malzeme ile alakalı her bilgiye sahib olup eğit donat programı cerçevesinde eğitimleri verilmiştir. Isı, su, ses, yangın boya ve diğer kaplama sistemlerin de bulunan ekipman veya malzeme bilgisi almış olup projeye dahil edilmiştir.

Sprey izolasyon timi nd group inşaat tarafından kurulan yalıtım ve kaplama teknolojileri ve uygulama ekibi olarak tasarlanmıştır. Püskürtme izolasyon timi de ele alındığın da sprey ile badaştığı görülüp püskürtme izolasyon timi olarakda isim altına alınmıştır.

18 Haziran 2016
245 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

 1. Cenk dedi ki:

  Sprey izolasyon malzemesi satışı veya uygulama halinde yapıyor musunuz ???

  1. admin dedi ki:

   Öncellikle bize danıştığınız için teşekkür ederiz.

   İsterseniz malzemesiyle birlikte profesyonel bir şekilde uyguluyoruz isterseniz de malzemeyi siz alıp bizde uygulayabiliyoruz

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?